Polska - Kazachstan, na którym kanale? Gdzie w telewizji? Online w Internecie

Kolejny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach eliminacji mistrzostw świata w Rosji odbędzie się 4 września 2017 roku na PGE Narodowym. Polacy rozegrają rewanż z Kazachstanem. Dokładnie rok wcześniej w Astanie Biało-Czerwoni zremisowali z tą drużyną 2:2 w pierwszym spotkaniu eliminacji. Bezpośredni awans wywalczy tylko zwycięzca grupy, ale szansę na awansowanie w barażach mają też drużyny z drugich miejsc w poszczególnych grupach.

Polska - Kazachstan to spotkanie grupy E eliminacji MŚ 2018. Ostatnie spotkanie obu drużyn skończyło się rezultatem Polska 2:2 Kazachstan. Komu uda się wygrać tym razem?

Kazachstan potrzebuje wygranej, by przerwać złą passę 7 meczów bez zwycięstwa w eliminacjach MŚ 2018. Czy uda się przerwać tę niechlubną serię? Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale Polsat SPORT.

Eliminacje MŚ 2018: Polska - Kazachstan na żywo / 4.09.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat SPORT.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Kazachstan 2:2 Polska (04-09-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Następnym rywalem zespołu Polska będzie Armenia. Mecz odbędzie się 5 października. Dalej ich przeciwnikiem będzie Czarnogóra. 5 października na drodze gości stanie Rumunia. Kolejnym rywalem będzie Armenia.