Liverpool - Hoffenheim na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Liverpool - Hoffenheim? Relacja on-line

Eliminacje LM. Starcie Liverpool - Hoffenheim odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:45. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Do konfrontacji Liverpool - Hoffenheim dojdzie w ramach IV rundy kw. eliminacji LM. Gospodarze wyszli zwycięsko z poprzedniego starcia pomiędzy tymi zespołami, pokonując rywali 2:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Canal+. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Eliminacje LM: Liverpool - Hoffenheim na żywo / 23.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Hoffenheim 1:2 Liverpool (15-08-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Arsenal. Spotkanie to odbędzie się 27 sierpnia. Kolejnym przeciwnikiem będzie Man City. 26 sierpnia na drodze gości stanie Bayer. W drugiej kolejności czeka na nich Bayern.