Hertha Berlin - VfB Stuttgart, Bundesliga [RELACJA, GDZIE OBEJRZEĆ]

Starcie Hertha Berlin - VfB Stuttgart rozpocznie się o godzinie 15:30. Mecz będzie można zobaczyć na żywo w Eleven Extra. Poprzednie zmagania obu zespołów skończyły się wynikiem Hertha Berlin 0:2 VfB Stuttgart. Komu uda się wygrać tym razem? Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Hertha Berlin - VfB Stuttgart to starcie w ramach 1. kolejki Bundesligi. Wcześniejszy mecz obu drużyn zakończył się wygraną 2:0 drużyny VfB Stuttgart. Czy uda im się wygrać ponownie? Starcie obu drużyn można będzie obejrzeć na kanale Eleven Extra. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Drużyna VfB Stuttgart wciąż czeka na zwycięstwo – nie udało jej się wygrać żadnego z 9 ostatnich spotkań Bundesligi. Czy uda się przerwać tę niechlubną serię? Bundesliga: Hertha Berlin - VfB Stuttgart na żywo / 19.08.2017 godzina 15:30. Transmisja TV: Eleven Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • VfB Stuttgart 2:0 Hertha Berlin (13-02-2016), rozgrywki: Bundesliga 2015/16

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Borussia D. Spotkanie to odbędzie się 26 sierpnia. W drugiej kolejności czeka na nich Werder Brema. VfB Stuttgart 26 sierpnia stanie w szranki z drużyną FSV Mainz. Później ich rywalem będzie Schalke 04.