Arka Gdynia - Pogoń Szczecin na żywo. Gdzie obejrzeć starcie Arka Gdynia - Pogoń Szczecin? Transmisja online

Spotkanie Arka Gdynia - Pogoń Szczecin odbędzie się 19.08.2017 o godz. 15:30. Relacja TV w Canal+ Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem. Brak legalnych streamów do tego meczu.

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin to spotkanie w ramach 6. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Ostatni mecz tych drużyn okazał się istnym festiwalem strzeleckim - łącznie bramkarze musieli wyciągać piłkę z siatki aż 6 razy, a cały mecz skończył się wynikiem 5:1 dla drużyny Pogoń Szczecin. Czy tym razem wygra Arka Gdynia? Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal+ Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Arka Gdynia znajduje się na 6. pozycji w LOTTO Ekstraklasie z 7 punktami na koncie. Na 15. miejscu jest Pogoń Szczecin i traci 3 punkty do rywala. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się dogonić swoim oponentom. Nieco więcej o tym meczu mogą nam powiedzieć ostatnie poczynania obu drużyn. Jeden z zespołów przeżywa w tych rozgrywkach znacznie lepszy okres, niż ich rywal. Drużyna Arka Gdynia nie przegrała żadnego z 5 ostatnich spotkań w ramach LOTTO Ekstraklasy. Drużyna Pogoń Szczecin z kolei potrafiła co najwyżej zremisować w 3 ostatnich spotkaniach. Czy Arka Gdynia podtrzyma dobrą passę? Czy Pogoń Szczecin przerwie serię rywali? LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin na żywo / 19.08.2017 godzina 15:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Pogoń 5:1 Arka Gdynia (08-04-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 0:3 Pogoń (21-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Następnym przeciwnikiem zespołu Arka Gdynia będzie Lech. Mecz odbędzie się 27 sierpnia. Dalej ich rywalem będzie Wisła. Pogoń Szczecin następny mecz zagra 27 sierpnia, a przeciwnikiem będzie Sandecja. Potem czeka na nich Lech.