Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec. Gdzie obejrzeć, 18 sierpnia? Transmisja w telewizji

Górnik Łęczna zagra z zespołem Stal Mielec w ramach rozgrywek Nice I liga. Spotkanie zacznie się o godz. 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport. Jaki wynik będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Legalny stream z meczu dostępny na ipla.tv.

Mecz Górnik Łęczna - Stal Mielec odbędzie się w ramach 4. kolejki Nice I liga. Starcie obu drużyn można będzie obejrzeć na kanale Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Górnik Łęczna ma na swoim koncie 4 punkty co pozwala zajmować 11. miejsce w Nice I liga. Stal Mielec znajduje się w tabeli 3 miejsca przed nimi zdobywając 2 punkty więcej. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. Nice I liga: Górnik Łęczna - Stal Mielec na żywo / 18.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Górnik Łęczna następny mecz zagra 23 sierpnia, a przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów. Później ich rywalem będzie Bytovia Bytów. 23 sierpnia na drodze gości stanie Pogoń Siedlce. Potem czeka na nich Miedź.