Chrobry Głogów - GKS Tychy: transmisja meczu w telewizji i online w Internecie - Nice I liga

Nice I liga. Mecz Chrobry Głogów - GKS Tychy odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 17:00. Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Chrobry Głogów - GKS Tychy to mecz w ramach 3. kolejki Nice I liga. We wcześniejszym meczu drużyna GKS Tychy doznała porażki 0:2. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Chrobry Głogów ma na swoim koncie 4 punkty co pozwala zajmować 9. miejsce w Nice I liga. GKS Tychy znajduje się w tabeli 3 pozycje wyżej i ma przewagę 2 punktów nad przeciwnikiem. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. Nice I liga: Chrobry Głogów - GKS Tychy na żywo / 13.08.2017 godzina 17:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • GKS Tychy 0:2 Chrobry Głogów (09-04-2017), rozgrywki: I liga 2016/17
  • Chrobry Głogów 2:2 GKS Tychy (10-09-2016), rozgrywki: I liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego spotkania trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych przeciwnikach. Następnym rywalem zespołu Chrobry Głogów będzie Olimpia G. Mecz odbędzie się 19 sierpnia. Potem czeka na nich Górnik Ł. 19 sierpnia na drodze gości stanie Bytovia Bytów. Kolejnym przeciwnikiem będzie Stomil Olsztyn.