Paris Saint-Germain - Amiens, od godz. 17:00 relacja on-line w Internecie, stream online

Już 5 sierpnia Paris Saint-Germain zagra z zespołem Amiens w ramach rozgrywek Ligue 1. Spotkanie zacznie się o godzinie 17:00. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Starcie Paris Saint-Germain - Amiens odbędzie się w ramach 1. kolejki Ligue 1. Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Drużyna Paris Saint-Germain pozostaje niepokonana w Ligue 1 od 3 meczów. Czy Amiens zdoła z nią wygrać? Ligue 1: Paris Saint-Germain - Amiens na żywo / 5.08.2017 godzina 17:00. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Paris Saint-Germain 13 sierpnia stanie w szranki z drużyną Guingamp. Późniejszym przeciwnikiem będzie Toulouse. Następnym rywalem zespołu Amiens będzie Angers. Mecz odbędzie się 12 sierpnia. Potem ich przeciwnikiem będzie St. Etienne.