Sport.pl

Wisła Płock - Wisła Kraków na żywo. Gdzie obejrzeć spotkanie Wisła Płock - Wisła Kraków? Transmisja online

Starcie Wisła Płock - Wisła Kraków odbędzie się 4.08.2017 (piątek) o godzinie 20:30. Relacja TV w Canal+ Sport. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem Wisła Płock 2:3 Wisła Kraków. Jak będzie teraz? Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Wisła Płock i Wisła Kraków zmierzą się ze sobą w ramach 4. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Goście okazali się lepsi w poprzednim spotkaniu i pokonali przeciwników 3:2. Czy wygrają ponownie? Transmisja ze spotkania będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Wisła Płock plasuje się obecnie na 10. miejscu w LOTTO Ekstraklasie i ma 4 punkty. 4. lokatę zajmują goście i mają przewagę 2 punktów nad rywalem. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków na żywo / 4.08.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Wisła 3:2 Wisła Płock (17-03-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Wisła Płock 2:3 Wisła (01-10-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Następnym rywalem zespołu Wisła Płock będzie Sandecja. Mecz odbędzie się 12 sierpnia. Kolejnym przeciwnikiem będzie Legia. Wisła Kraków następny mecz zagra 12 sierpnia, a rywalem będzie Cracovia. W drugiej kolejności czeka na nich Zagłębie.