Lech Poznań - FC Utrecht, na jakim kanale? Gdzie w TV? Online w Internecie

Już 3 sierpnia Lech Poznań rozegra mecz z drużyną FC Utrecht w ramach rozgrywek eliminacji Ligi Europy. Mecz rozpocznie się o godz. 20:15. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem Lech Poznań 0:0 FC Utrecht. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Lech Poznań - FC Utrecht jest spotkaniem w ramach eliminacji Ligi Europy. To 3. runda kw. tych rozgrywek. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem Lech Poznań 0:0 FC Utrecht. Komu uda się wygrać tym razem? Spotkanie to będzie transmitowane przez stację TVP Sport. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Eliminacje Ligi Europy: Lech Poznań - FC Utrecht na żywo / 3.08.2017 godzina 20:15. Transmisja TV: TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • FC Utrecht 0:0 Lech (27-07-2017), rozgrywki: Eliminacje Ligi Europy 2017/18

Przyszłe spotkania:

Następnym przeciwnikiem zespołu Lech Poznań będzie Cracovia. Mecz odbędzie się 6 sierpnia. Późniejszym rywalem będzie Zagłębie.