Legia Warszawa - FK Astana, od godz. 20:45 relacja na żywo w Internecie, stream online

Środa, 2 sierpnia Legia Warszawa - FK Astana. Transmisja w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Legia Warszawa i FK Astana spotkają się w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. Ostatnim razem lepszy okazał się zespół FK Astana i pokonał przeciwników 3:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Spotkanie Legia Warszawa - FK Astana można będzie obejrzeć na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na sport.tvp.pl.

Od 3 spotkań nie znalazł się w eliminacjach LM zespół, który pokonałby drużynę FK Astana. Czy Legia Warszawa zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: Legia Warszawa - FK Astana na żywo / 2.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • FK Astana 3:1 Legia (26-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Termalica. Spotkanie to odbędzie się 5 sierpnia. Później czeka na nich Piast.