Legia Warszawa - FK Astana, od godz. 20:45 relacja na żywo w Internecie, stream za darmo

Legia Warszawa - FK Astana już 2 sierpnia o godz. 20:45. Transmisja TV w TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS. Jak Twoim zdaniem zakończy się to wydarzenie? Legalny stream z spotkania dostępny na sport.tvp.pl.

Legia Warszawa - FK Astana jest spotkaniem w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. We wcześniejszym spotkaniu drużyna Legia Warszawa doznała porażki 1:3. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie. Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna FK Astana odnotowuje właśnie dobrą serię w eliminacjach LM. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 3 meczach z rzędu. Czy utrzymają dobrą passę? Eliminacje LM: Legia Warszawa - FK Astana na żywo / 2.08.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • FK Astana 3:1 Legia (26-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Termalica. Spotkanie to odbędzie się 5 sierpnia. W drugiej kolejności czeka na nich Piast.