Arka Gdynia - FC Midtjylland na żywo. Gdzie obejrzeć starcie Arka Gdynia - FC Midtjylland? Transmisja on-line

Arka Gdynia - FC Midtjylland już 27 lipca o godzinie 20:00. Transmisja TV w Arka TV (w systemie PPV). Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Jak Twoim zdaniem zakończy się to starcie? Legalny stream z zdarzenia dostępny na arka.tv.

Arka Gdynia - FC Midtjylland jest spotkaniem w ramach eliminacji Ligi Europy. To 3. runda kw. tych rozgrywek. Transmisję z wydarzenia można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Arka TV (w systemie PPV). Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na arka.tv.

Eliminacje Ligi Europy: Arka Gdynia - FC Midtjylland na żywo / 27.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: Arka TV (w systemie PPV). Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny staną naprzeciw siebie po raz kolejny już 3 sierpnia. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Arka Gdynia musi zmierzyć się 30 lipca z drużyną Wisła Płock.