FK Astana - Legia Warszawa, Eliminacje LM [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Spotkanie FK Astana - Legia Warszawa odbędzie się 26.07.2017 (środa) o godzinie 16:00. Transmisja TV w TVP 1 i TVP Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

FK Astana i Legia Warszawa zmierzą się w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. Transmisja ze zdarzenia będzie dostępna w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Od 8 spotkań nie znalazł się w eliminacjach LM zespół, który pokonałby drużynę Legia Warszawa. Czy utrzymają dobrą passę? Eliminacje LM: FK Astana - Legia Warszawa na żywo / 26.07.2017 godzina 16:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Już 2 sierpnia obie drużyny spotkają się ponownie. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 29 lipca z drużyną Sandecja.