Eliminacje LM: FK Astana - Legia Warszawa w dniu 26.07.2017. Gdzie oglądać stream online?

FK Astana - Legia Warszawa już 26 lipca o godz. 16:00. Relacja TV w TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Jak Twoim zdaniem skończy się to wydarzenie? Legalny stream z zdarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

FK Astana i Legia Warszawa zmierzą się w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. Transmisja ze zdarzenia będzie dostępna w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Od 8 spotkań nie znalazł się w eliminacjach LM zespół, który pokonałby drużynę Legia Warszawa. Czy utrzymają dobrą passę? Eliminacje LM: FK Astana - Legia Warszawa na żywo / 26.07.2017 godzina 16:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Już 2 sierpnia obie drużyny spotkają się ponownie. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 29 lipca z drużyną Sandecja.