FK Astana - Legia Warszawa, Eliminacje LM [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ]

Już 26 lipca FK Astana zagra z drużyną Legia Warszawa w ramach rozgrywek eliminacji LM. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

FK Astana - Legia Warszawa jest meczem w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Od 8 meczów nie znalazł się w eliminacjach LM zespół, który pokonałby drużynę Legia Warszawa. Czy FK Astana zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: FK Astana - Legia Warszawa na żywo / 26.07.2017 godzina 16:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny staną naprzeciw siebie po raz kolejny już 2 sierpnia. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 29 lipca z drużyną Sandecja.