FK Astana - Legia Warszawa, Eliminacje LM [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Starcie FK Astana - Legia Warszawa rozpocznie się o godzinie 16:00. Starcie będzie można obejrzeć na żywo w TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

FK Astana - Legia Warszawa jest meczem w ramach eliminacji LM. To iii runda kw. tych rozgrywek. Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Od 8 meczów nie znalazł się w eliminacjach LM zespół, który pokonałby drużynę Legia Warszawa. Czy FK Astana zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: FK Astana - Legia Warszawa na żywo / 26.07.2017 godzina 16:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny staną naprzeciw siebie po raz kolejny już 2 sierpnia. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 29 lipca z drużyną Sandecja.