Legia Warszawa - IFK Mariehamn: transmisja meczu w TV i relacja online w Internecie

Już 19 lipca Legia Warszawa rozegra mecz z drużyną IFK Mariehamn w ramach rozgrywek eliminacji LM. Starcie zacznie się o godz. 20:45. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów zakończyło się rezultatem Legia Warszawa 3:0 IFK Mariehamn. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Legia Warszawa - IFK Mariehamn jest spotkaniem w ramach eliminacji LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Ostatni mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem 3:0 drużyny Legia Warszawa. Czy wygrają ponownie? Transmisję ze spotkania można oglądać na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa pozostaje niepokonana w eliminacjach LM od 7 spotkań. Czy IFK Mariehamn zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: Legia Warszawa - IFK Mariehamn na żywo / 19.07.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • IFK Mariehamn 0:3 Legia (12-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 22 lipca stanie w szranki z drużyną Korona. W drugiej kolejności czeka na nich Sandecja.