Mecz Legia Warszawa - IFK Mariehamn. Gdzie obejrzeć, 19 lipca? Transmisja w TV

Starcie Legia Warszawa - IFK Mariehamn rozpocznie się o godz. 20:45. Mecz będzie można zobaczyć na żywo w TVP 1 i TVP Sport. Wcześniejsze zmagania obu zespołów skończyły się wynikiem Legia Warszawa 3:0 IFK Mariehamn. Komu uda się wygrać tym razem? Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Legia Warszawa - IFK Mariehamn jest spotkaniem w ramach eliminacji LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Ostatni mecz obu zespołów zakończył się zwycięstwem 3:0 drużyny Legia Warszawa. Czy wygrają ponownie? Transmisję ze spotkania można oglądać na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa pozostaje niepokonana w eliminacjach LM od 7 spotkań. Czy IFK Mariehamn zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: Legia Warszawa - IFK Mariehamn na żywo / 19.07.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • IFK Mariehamn 0:3 Legia (12-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 22 lipca stanie w szranki z drużyną Korona. W drugiej kolejności czeka na nich Sandecja.