Legia Warszawa - IFK Mariehamn: transmisja meczu w TV i na żywo w Internecie - Eliminacje LM

Już 19 lipca Legia Warszawa zmierzy się z drużyną IFK Mariehamn w ramach rozgrywek eliminacji LM. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem Legia Warszawa 3:0 IFK Mariehamn. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Legia Warszawa - IFK Mariehamn jest spotkaniem w ramach eliminacji LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Gospodarze okazali się lepsi we wcześniejszym meczu i zwyciężyli 3:0. Czy wygrają ponownie? Transmisję ze zdarzenia można oglądać na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa nie przegrała żadnego z 7 ostatnich spotkań w ramach eliminacji LM. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje LM: Legia Warszawa - IFK Mariehamn na żywo / 19.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • IFK Mariehamn 0:3 Legia (12-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 22 lipca zmierzy się z drużyną Korona. Później czeka na nich Sandecja.