Legia Warszawa - IFK Mariehamn, od godz. 20:00 relacja na żywo w Internecie, stream za darmo

Już 19 lipca Legia Warszawa zagra z zespołem IFK Mariehamn w ramach rozgrywek eliminacji LM. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się rezultatem Legia Warszawa 3:0 IFK Mariehamn. Jak będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Legia Warszawa i IFK Mariehamn zmierzą się w ramach eliminacji LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. We wcześniejszym meczu drużyna IFK Mariehamn doznała porażki 0:3. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie. Transmisję z wydarzenia można oglądać na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa odnotowuje właśnie dobrą serię w eliminacjach LM. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 7 spotkaniach z rzędu. Czy IFK Mariehamn zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: Legia Warszawa - IFK Mariehamn na żywo / 19.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • IFK Mariehamn 0:3 Legia (12-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 22 lipca zmierzy się z drużyną Korona. W drugiej kolejności czeka na nich Sandecja.