Oglądaj spotkanie Legia Warszawa - IFK Mariehamn z sport.pl. Transmisja live, stream na żywo

Już 19 lipca Legia Warszawa zagra z zespołem IFK Mariehamn w ramach rozgrywek eliminacji LM. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Legia Warszawa 3:0 IFK Mariehamn. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Legia Warszawa i IFK Mariehamn spotkają się w ramach eliminacji LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Ostatni mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem 3:0 drużyny Legia Warszawa. Czy tym razem wygra IFK Mariehamn? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa nie przegrała żadnego z 7 ostatnich spotkań w ramach eliminacji LM. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje LM: Legia Warszawa - IFK Mariehamn na żywo / 19.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • IFK Mariehamn 0:3 Legia (12-07-2017), rozgrywki: Eliminacje LM 2017/18

Przyszłe spotkania:

Legia Warszawa 22 lipca stanie w szranki z drużyną Korona. Dalej ich rywalem będzie Sandecja.