IFK Mariehamn - Legia Warszawa, Eliminacje LM [RELACJA, GDZIE OBEJRZEĆ]

Już 12 lipca IFK Mariehamn rozegra mecz z zespołem Legia Warszawa w ramach rozgrywek Eliminacje LM. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Jak będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

IFK Mariehamn i Legia Warszawa zmierzą się w ramach Eliminacje LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Spotkanie to można będzie obejrzeć w telewizji na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa nie przegrała żadnego z 6 ostatnich spotkań w ramach Eliminacje LM. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje LM: IFK Mariehamn - Legia Warszawa na żywo / 12.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny staną naprzeciw siebie po raz kolejny już 19 lipca. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 15 lipca z drużyną Górnik.