IFK Mariehamn - Legia Warszawa: transmisja meczu w telewizji i LIVE w Internecie - Eliminacje LM

Mecz IFK Mariehamn - Legia Warszawa odbędzie się 12.07.2017 (środa) o godz. 20:00. Relacja TV w TVP 1 i TVP Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

IFK Mariehamn i Legia Warszawa zmierzą się w ramach Eliminacje LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa odnotowuje właśnie dobrą serię w Eliminacje LM. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 6 starciach z rzędu. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje LM: IFK Mariehamn - Legia Warszawa na żywo / 12.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Już 19 lipca obie drużyny spotkają się ponownie. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 15 lipca z drużyną Górnik.