IFK Mariehamn - Legia Warszawa: transmisja meczu w TV i na żywo w Internecie - Eliminacje LM

IFK Mariehamn - Legia Warszawa już 12 lipca o godz. 20:00. Relacja TV w TVP 1 i TVP Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Jak Waszym zdaniem zakończy się ten mecz? Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

IFK Mariehamn i Legia Warszawa zmierzą się w ramach Eliminacje LM. To ii runda kw. tych rozgrywek. Transmisję z wydarzenia można oglądać na kanale TVP 1 i TVP Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Drużyna Legia Warszawa nie uległa rywalom w Eliminacje LM od 6 spotkań. Czy IFK Mariehamn zdoła z nią wygrać? Eliminacje LM: IFK Mariehamn - Legia Warszawa na żywo / 12.07.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 1 i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Już 19 lipca obie drużyny spotkają się ponownie. Jednak zanim do tego dojdzie zespół Legia Warszawa musi zmierzyć się 15 lipca z drużyną Górnik.