Nowa Zelandia - Portugalia, od godz. 17:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Nowa Zelandia - Portugalia już 24 czerwca o godzinie 17:00. Relacja TV w TVP 1. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS. Jak Twoim zdaniem zakończy się ten mecz? Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Do pojedynku Nowa Zelandia - Portugalia dojdzie w ramach grupy A Pucharu Konfederacji 2017. Spotkanie to można będzie obejrzeć w telewizji na kanale TVP 1. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na sport.tvp.pl.

Nowa Zelandia ma na swoim koncie 0 punktów co pozwala zajmować 4. miejsce w grupie A Pucharu Konfederacji 2017. Goście znajdują się w tabeli 2 miejsca przed nimi z 4 punktami na koncie. Zwycięstwo pozwoliłoby gospodarzom doskoczyć do swoich oponentów na 1 punkt. Puchar Konfederacji 2017: Nowa Zelandia - Portugalia na żywo / 24.06.2017 godzina 17:00. Transmisja TV: TVP 1. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Portugalia następny mecz zagra 31 sierpnia, a rywalem będą Wyspy Owcze. Późniejszym przeciwnikiem będą Węgry.