Niemcy - Chile, od godz. 20:00 relacja LIVE w Internecie, stream

Spotkanie Niemcy - Chile odbędzie się 22.06.2017 o godzinie 20:00. Transmisja TV w TVP 2. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Legalny stream z wydarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Do pojedynku Niemcy - Chile dojdzie w ramach grupy B Pucharu Konfederacji 2017. Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale TVP 2. Relację online z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Chile jest obecnie liderem grupy B Pucharu Konfederacji 2017 z 3 punktami na koncie. Gospodarze zajmują w tabeli lokatę tuż za nimi i mają tyle samo punktów co ich rywal. Goście nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się wyprzedzić oponentom. Puchar Konfederacji 2017: Niemcy - Chile na żywo / 22.06.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP 2. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Następnym przeciwnikiem zespołu Niemcy będzie Kamerun. Mecz odbędzie się 25 czerwca. Kolejnym rywalem będą Czechy. Chile 25 czerwca stanie w szranki z drużyną Australia.