Serbia U-21 - Macedonia U-21: transmisja spotkania w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Serbia U-21 - Macedonia U-21? Relacja LIVE

Serbia U-21 - Macedonia U-21 już 20 czerwca o godz. 18:00. Transmisja TV w Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Jak Twoim zdaniem skończy się to spotkanie? Legalny stream z meczu dostępny na ipla.tv.

Do konfrontacji Serbia - Macedonia dojdzie w ramach grupy B Mistrzostwa Europy 2017. Transmisja ze zdarzenia będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Serbia zajmuje 3. miejsce w grupie B Mistrzostwa Europy 2017 i ma 0 punktów. Goście zajmują w tabeli lokatę tuż za nimi z takim samym dorobkiem punktowym. Gospodarze nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się przegonić swoim oponentom. Mistrzostwa Europy 2017: Serbia - Macedonia na żywo / 20.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Macedonia 23 czerwca zmierzy się z drużyną Portugalia.