Portugalia - Hiszpania: transmisja spotkania w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Portugalia - Hiszpania? Relacja LIVE

Portugalia - Hiszpania już 20 czerwca o godz. 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem. Jak Twoim zdaniem skończy się to spotkanie? Legalny stream z meczu dostępny na ipla.tv.

Do konfrontacji Portugalia - Hiszpania dojdzie w ramach grupy B Mistrzostwa Europy 2017. Spotkanie to można będzie obejrzeć na kanale Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Hiszpania jest obecnie liderem grupy B Mistrzostwa Europy 2017 z 3 punktami na koncie. Gospodarze zajmują w tabeli lokatę tuż za nimi i mają tyle samo punktów co ich przeciwnik. Goście nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się przegonić swoim oponentom. Mistrzostwa Europy 2017: Portugalia - Hiszpania na żywo / 20.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

23 czerwca na drodze gospodarzy stanie Macedonia.