Polska - Szwecja na żywo. Gdzie obejrzeć starcie Polska - Szwecja? Relacja online

Już 19 czerwca Polska zagra z zespołem Szwecja w ramach rozgrywek Mistrzostwa Europy U-21 2017. Starcie rozpocznie się o godz. 20:45. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Polska i Szwecja zmierzą się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć na kanale Polsat i Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Polska ma na swoim koncie 0 punktów co pozwala zajmować 4. miejsce w grupie A Mistrzostwa Europy 2017. Szwecja zajmuje w tabeli lokatę tuż przed nimi i ma przewagę 1 punktu nad przeciwnikiem. Goście nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się wyprzedzić oponentom. Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Szwecja na żywo / 19.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Równo z końcem tego spotkania trenerzy obu drużyn będą myślami już przy kolejnych rywalach. Następnym przeciwnikiem zespołu Polska będzie Anglia. Mecz odbędzie się 22 czerwca. Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Słowacja. Spotkanie to odbędzie się 22 czerwca.