Polska - Szwecja, Mistrzostwa Europy U-21 2017 [GDZIE OBEJRZEĆ, RELACJA]

Starcie Polska - Szwecja odbędzie się 19.06.2017 (poniedziałek) o godz. 20:45. Transmisja TV w Polsat i Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Do pojedynku Polska - Szwecja dojdzie w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Polsat i Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z wydarzenia dostępny na ipla.tv.

Polska zajmuje 4. miejsce w grupie A Mistrzostwa Europy 2017 i ma 0 punktów. Goście zajmują w tabeli lokatę tuż przed nimi z 1 punktem na koncie. Wygrana pozwoliłaby gospodarzom przegonić swoich oponentów w tabeli. Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Szwecja na żywo / 19.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Obie drużyny nie będą mogły zbyt długo roztrząsać tego spotkania, ponieważ czekają na nie już kolejni przeciwnicy. Następnym rywalem zespołu Polska będzie Anglia. Mecz odbędzie się 22 czerwca. Szwecja 22 czerwca stanie w szranki z drużyną Słowacja.