Słowacja - Anglia, od godz. 18:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Starcie Słowacja - Anglia zacznie się o godz. 18:00. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w Polsat Sport. Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Słowacja i Anglia spotkają się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Spotkanie to będzie transmitowane przez stację Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na ipla.sport.

Słowacja jest obecnie liderem grupy A Mistrzostwa Europy 2017 z 3 punktami na koncie. Anglia zajmuje w tabeli lokatę tuż za nimi i traci 2 punkty do rywala. Wygrana pozwoliłaby gościom wyprzedzić swoich oponentów w tabeli. Mistrzostwa Europy 2017: Słowacja - Anglia na żywo / 19.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Po zakończeniu rywalizacji obie drużyny będą musiały szykować się do kolejnych zmagań. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Szwecja. Spotkanie to odbędzie się 22 czerwca. Anglia 22 czerwca stanie w szranki z drużyną Polska.