Kamerun - Chile, od godz. 20:00 relacja LIVE w Internecie, stream na żywo

Już 18 czerwca Kamerun rozegra mecz z zespołem Chile w ramach rozgrywek Puchar Konfederacji 2017. Spotkanie zacznie się o godzinie 20:00. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z iOS i Androidem.

Kamerun - Chile to mecz grupy B Puchar Konfederacji 2017. Transmisja z meczu będzie dostępna na kanale TVP i TVP Sport. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na sport.tvp.pl.

Puchar Konfederacji 2017: Kamerun - Chile na żywo / 18.06.2017 godzina 20:00. Transmisja TV: TVP i TVP Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Australia. Spotkanie to odbędzie się 22 czerwca. Kolejnym przeciwnikiem będą Niemcy. Chile 22 czerwca stanie w szranki z drużyną Niemcy. Później ich rywalem będzie Australia.