Polska - Szwecja, od godz. 20:45 relacja LIVE w Internecie, stream za darmo

Mistrzostwa Europy U-21 2017. Starcie Polska - Szwecja odbędzie się 19 czerwca o godz. 20:45. Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Polska i Szwecja spotkają się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Konfrontację tych zespołów będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Polaks i Polsat Sport. Relację online z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na ipla.tv.

Polska znajduje się obecnie na 4. miejscu w grupie A Mistrzostwa Europy 2017 z 0 punktami na koncie. Goście znajdują się w tabeli 2 miejsca przed nimi i mają przewagę 1 punktu nad rywalem. Zwycięstwo pozwoliłoby gospodarzom przegonić swoich oponentów w tabeli. Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Szwecja na żywo / 19.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polaks i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Polska następny mecz zagra 22 czerwca, a przeciwnikiem będzie Anglia. Szwecja 22 czerwca zmierzy się z drużyną Słowacja.