Mecz Portugalia - Serbia. Gdzie obejrzeć, 17 czerwca? Transmisja w TV

Portugalia rozegra mecz z zespołem Serbia w ramach rozgrywek Mistrzostwa Europy U-21 2017. Starcie zacznie się o godz. 18:00. Transmisja TV w Polsat Sport Extra. Jaki wynik będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iPhone. Legalny stream z zdarzenia dostępny na ipla.tv.

Portugalia - Serbia to spotkanie grupy B Mistrzostwa Europy 2017. Transmisja z meczu będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Relację na żywo z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze zdarzenia dostępny na ipla.tv.

Mistrzostwa Europy 2017: Portugalia - Serbia na żywo / 17.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Portugalia 20 czerwca zmierzy się z drużyną Hiszpania. Potem ich przeciwnikiem będzie Macedonia. Gościom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Macedonia. Spotkanie to odbędzie się 20 czerwca.