Szwecja - Anglia: transmisja wydarzenia w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Szwecja - Anglia? Relacja na żywo

Starcie Szwecja - Anglia odbędzie się 16.06.2017 (piątek) o godz. 18:00. Relacja TV w Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Do pojedynku Szwecja - Anglia dojdzie w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Polsat Sport. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Mistrzostwa Europy 2017: Szwecja - Anglia na żywo / 16.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Szwecja 19 czerwca stanie w szranki z drużyną Polska. Potem czeka na nich Słowacja. Następnym rywalem zespołu Anglia będzie Słowacja. Mecz odbędzie się 19 czerwca. Potem ich przeciwnikiem będzie Polska.