Szwecja - Anglia. Gdzie obejrzeć, 16.06.2017? Relacja TV przez Internet

Już 16 czerwca Szwecja zagra z zespołem Anglia w ramach rozgrywek Mistrzostwa Europy U-21 2017. Mecz zacznie się o godz. 18:00. Jak będzie tym razem? Relację online z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Do pojedynku Szwecja - Anglia dojdzie w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Spotkanie Szwecja - Anglia można będzie obejrzeć na kanale Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream z meczu dostępny na ipla.tv.

Mistrzostwa Europy 2017: Szwecja - Anglia na żywo / 16.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Gospodarzom w następnym meczu przyjdzie się zmierzyć z drużyną Polska. Spotkanie to odbędzie się 19 czerwca. Kolejnym rywalem będzie Słowacja. Następnym przeciwnikiem zespołu Anglia będzie Słowacja. Mecz odbędzie się 19 czerwca. Potem ich rywalem będzie Polska.