Polska - Słowacja, Mistrzostwa Europy U-21 2017 [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Starcie Polska - Słowacja zacznie się o godz. 20:45. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w Polsat i Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Polska i Słowacja zmierzą się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Rywalizację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale Polsat i Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Słowacja na żywo / 16.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Polska następny mecz zagra 19 czerwca, a rywalem będzie Szwecja. Później czeka na nich Anglia. Następnym przeciwnikiem zespołu Słowacja będzie Anglia. Mecz odbędzie się 19 czerwca. Kolejnym rywalem będzie Szwecja.