Polska - Słowacja, na jakim kanale? Gdzie w TV? Live w Internecie

Mecz Polska - Słowacja odbędzie się 16.06.2017 o godz. 20:45. Relacja TV w Polsat i Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS. Legalny stream z spotkania dostępny na ipla.tv.

Polska i Słowacja zmierzą się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Rywalizację tych zespołów będzie można obejrzeć na kanale Polsat i Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream ze spotkania dostępny na ipla.tv.

Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Słowacja na żywo / 16.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat i Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Polska następny mecz zagra 19 czerwca, a rywalem będzie Szwecja. Później czeka na nich Anglia. Następnym przeciwnikiem zespołu Słowacja będzie Anglia. Mecz odbędzie się 19 czerwca. Kolejnym rywalem będzie Szwecja.