Polska U-21 - Szwecja U-21: transmisja spotkania w TV i online w Internecie. Gdzie obejrzeć Polska U-21 - Szwecja U-21? Relacja on-line

Polska U-21 zagra z zespołem Szwecja U-21 w ramach rozgrywek Mistrzostwa Europy U-21 2017. Mecz rozpocznie się o godz. 20:45. Relacja TV w Polsat Sport. Jaki wynik będzie tym razem? Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone. Brak legalnych streamów do tego wydarzenia.

Polska i Szwecja spotkają się ze sobą w ramach grupy A Mistrzostwa Europy 2017. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Mistrzostwa Europy 2017: Polska - Szwecja na żywo / 19.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. Polska 22 czerwca stanie w szranki z drużyną Anglia. Szwecja następny mecz zagra 22 czerwca, a rywalem będzie Słowacja.