Włochy - Liechtenstein, Eliminacje MŚ 2018 [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ]

Eliminacje MŚ 2018. Mecz Włochy - Liechtenstein odbędzie się 11 czerwca o godzinie 20:45. Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z iOS i Androidem.

Włochy i Liechtenstein spotkają się ze sobą w ramach grupy G eliminacji MŚ 2018. Gospodarze okazali się lepsi w poprzednim meczu i zwyciężyli 4:0. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję ze zdarzenia można oglądać w telewizji na kanale Polsat Sport News. Relację LIVE z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Włochy znajdują się obecnie na 2. miejscu w grupie G eliminacji MŚ 2018 i mają 13 punktów. 6. lokatę zajmuje Liechtenstein i traci 13 punktów do rywala. Warto wziąć pod uwagę również ostatnie poczynania obu drużyn. Kibice jednego z zespołów mają ostatnio powody do radości, podczas gdy fani drugiego najchętniej zapomnieliby o ostatnich starciach w ramach tych rozgrywek. Drużyna Włochy nie przegrała żadnego z 5 ostatnich meczów w ramach eliminacji MŚ 2018. Drużyna Liechtenstein z kolei została pokonana w 5 spotkaniach z rzędu. Czy oba zespoły dopiszą kolejny mecz do swoich serii, czy może dojdzie do przełamania? Eliminacje MŚ 2018: Włochy - Liechtenstein na żywo / 11.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Liechtenstein 0:4 Włochy (12-11-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno będą ich przyszli przeciwnicy. Włochy 2 września staną w szranki z drużyną Hiszpania. Potem czeka na nich Izrael. 2 września na drodze gości stanie Albania. Kolejnym rywalem będzie Hiszpania.