Szkocja - Anglia, od godz. 18:00. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Eliminacje MŚ 2018. Starcie Szkocja - Anglia odbędzie się 10 czerwca o godzinie 18:00. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Do konfrontacji Szkocja - Anglia dojdzie w ramach grupy F eliminacji MŚ 2018. Wcześniejszy mecz obu zespołów zakończył się wygraną 3:0 drużyny Anglia. Czy wygrają ponownie? Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w telewizji na kanale Polsat Sport Extra. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Anglia jest obecnie liderem grupy F eliminacji MŚ 2018 i ma 13 punktów. Szkocja zajmuje w tabeli 4. lokatę i traci 6 punktów do przeciwnika. Więcej światła na to spotkanie mogą rzucić bieżące poczynania jednego z zespołów. Drużyna Anglia odnotowuje właśnie dobrą serię w eliminacjach MŚ 2018. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 5 starciach z rzędu. Czy tym razem zazna smaku porażki? Eliminacje MŚ 2018: Szkocja - Anglia na żywo / 10.06.2017 godzina 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Anglia 3:0 Szkocja (11-11-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Szkocja 1 września stanie w szranki z drużyną Litwa. Potem ich przeciwnikiem będzie Malta. Anglia następny mecz zagra 13 czerwca, a rywalem będzie Francja. Później czeka na nich Malta.