Szwecja - Francja, od godz. 20:45. Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć. Transmisja na żywo

Eliminacje MŚ 2018. Mecz Szwecja - Francja odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:45. Relację on-line z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Szwecja - Francja to mecz grupy A eliminacji MŚ 2018. W poprzednim meczu drużyna Szwecja doznała porażki 1:2. Kibice liczą na rewanż za tamto spotkanie. Transmisja ze spotkania będzie dostępna w telewizji na kanale Polsat Sport. Relację on-line z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego meczu.

Francja jest obecnie liderem grupy A eliminacji MŚ 2018 z 13 punktami na koncie. Szwecja zajmuje w tabeli lokatę tuż za nimi z 10 punktami na koncie. Goście nie mogą przegrać tego meczu, jeżeli nie chcą dać się dogonić oponentom. Interesujące mogą być też ostatnie wyniki jednego z zespołów. Drużyna Francja pozostaje niepokonana w eliminacjach MŚ 2018 od 5 spotkań. Czy Szwecja zdoła z nią wygrać? Eliminacje MŚ 2018: Szwecja - Francja na żywo / 9.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Francja 2:1 Szwecja (11-11-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Szwecja 31 sierpnia stanie w szranki z drużyną Bułgaria. Potem ich przeciwnikiem będzie Białoruś. Francja 13 czerwca zmierzy się z drużyną Anglia. Kolejnym rywalem będzie Holandia.