Sport.pl

Mecz Łotwa - Portugalia. Gdzie obejrzeć, 9 czerwca? Transmisja w telewizji

Piątek, 9 czerwca Łotwa - Portugalia. Transmisja w TV na kanale Polsat Sport News. Relację on-line z tego oraz innych wydarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Do pojedynku Łotwa - Portugalia dojdzie w ramach grupy B eliminacji MŚ 2018. Wcześniejsze spotkanie obu zespołów zakończyło się rezultatem Łotwa 1:4 Portugalia. Komu uda się wygrać tym razem? Spotkanie to będzie transmitowane przez stację Polsat Sport News. Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego spotkania.

Łotwa zajmuje 5. miejsce w grupie B eliminacji MŚ 2018 i ma 3 punkty. Portugalia zajmuje w tabeli 2. lokatę i ma przewagę 9 punktów nad rywalem. Interesujące mogą być też bieżące wyniki obu drużyn. Łotwa w eliminacjach MŚ 2018 nie daje swoim kibicom powodów do radości. Fani byli świadkami porażki w 4 ostatnich starciach. Gospodarze mają słabą serię i można podejrzewać, że po nadchodzącym spotkaniu się to nie zmieni. Wszystko za sprawą dobrej dyspozycji przeciwników w tych rozgrywkach. Goście wygrali w ostatnich 4 spotkaniach. Czy oba zespoły dopiszą kolejny mecz do swoich serii, czy może dojdzie do przełamania? Eliminacje MŚ 2018: Łotwa - Portugalia na żywo / 9.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Portugalia 4:1 Łotwa (13-11-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych rywali obu drużyn. Łotwa 31 sierpnia zmierzy się z drużyną Węgry. Potem ich przeciwnikiem będzie Szwajcaria. Portugalia 31 sierpnia stanie w szranki z drużyną Wyspy Owcze. Późniejszym rywalem będą Węgry.