Sport.pl

Mecz Holandia - Luksemburg. Gdzie obejrzeć, 9 czerwca? Transmisja w TV

Już 9 czerwca Holandia rozegra mecz z drużyną Luksemburg w ramach rozgrywek eliminacji MŚ 2018. Mecz zacznie się o godzinie 20:45. Wcześniejsze spotkanie obu drużyn skończyło się rezultatem Holandia 3:1 Luksemburg. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych spotkań jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iOS.

Holandia i Luksemburg zmierzą się ze sobą w ramach grupy A eliminacji MŚ 2018. Gospodarze okazali się lepsi w poprzednim meczu i zwyciężyli 3:1. Czy uda im się wygrać ponownie? Transmisję ze spotkania można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Holandia ma na swoim koncie 7 punktów co pozwala zajmować 4. miejsce w grupie A eliminacji MŚ 2018. Goście znajdują się w tabeli 2 miejsca niżej i tracą 6 punktów do rywala. Więcej światła na to spotkanie mogą rzucić bieżące wyniki jednego z zespołów. Drużyna Luksemburg nie wygrała żadnego z 5 ostatnich spotkań w ramach eliminacji MŚ 2018. Czy przełamie się tym razem? Eliminacje MŚ 2018: Holandia - Luksemburg na żywo / 9.06.2017 godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Luksemburg 1:3 Holandia (13-11-2016), rozgrywki: Eliminacje MŚ 2018

Przyszłe spotkania:

Uważnymi widzami tego spotkania najprawdopodobniej będą trenerzy najbliższych przeciwników obu drużyn. Następnym rywalem zespołu Holandia będzie Francja. Mecz odbędzie się 31 sierpnia. Późniejszym przeciwnikiem będzie Bułgaria. Luksemburg 31 sierpnia stanie w szranki z drużyną Białoruś. Dalej ich rywalem będzie Francja.