Zagłębie Lubin - Arka Gdynia na żywo. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia? Relacja LIVE

Ekstraklasa. Spotkanie Zagłębie Lubin - Arka Gdynia odbędzie się 2 czerwca o godzinie 20:30. Relację LIVE z tego oraz innych wydarzeń jak zwykle znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na smartfony z Androidem oraz iOS.

Zagłębie Lubin i Arka Gdynia spotkają się ze sobą w ramach 37. kolejki Ekstraklasy. Gospodarze wyszli zwycięsko z wcześniejszego starcia pomiędzy tymi zespołami, pokonując rywali 1:0. Czy wygrają ponownie? Starcie obu zespołów będzie transmitowane przez stację Canal+. Relację online z tego oraz innych wydarzeń można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego zdarzenia.

Zagłębie Lubin zajmuje 9. miejsce w Ekstraklasie i ma 34 punkty. Na 14. miejscu jest Arka Gdynia zdobywając 13 punktów mniej. Więcej światła na to spotkanie mogą rzucić bieżące wyniki obu drużyn. Drużyna Zagłębie Lubin odnotowuje właśnie dobrą serię w Ekstraklasie. Nikt nie był w stanie ich pokonać w 7 starciach z rzędu. Ta seria może się jeszcze wydłużyć po tym meczu. Wszystko za sprawą słabej dyspozycji rywali w tych rozgrywkach. Goście nie wygrali żadnego z 3 ostatnich meczów. Czy Zagłębie Lubin podtrzyma dobrą passę? Czy Arka Gdynia przerwie serię rywali? Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia na żywo / 2.06.2017 godzina 20:30. Transmisja TV: Canal+. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Zagłębie 1:0 Arka Gdynia (20-02-2017), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17
  • Arka Gdynia 1:1 Zagłębie (27-08-2016), rozgrywki: Ekstraklasa 2016/17