Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz. Bramki. Składy. Kartki. I liga - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna Olimpia Grudziądz pokonała 3:1 zespół Stomil Olsztyn w ramach 32. kolejki I ligi. Dla gospodarzy bramkę strzelił Żwir. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Michalik i Banasiak, przy czym pierwszy z nich dwukrotnie.

W ramach 32. kolejki I ligi zagrały przeciwko sobie Stomil Olsztyn i Olimpia Grudziądz. Goście zwyciężyli 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk. Kibice zwycięskiego zespołu na pewno ucieszyli się z takiego rozstrzygnięcia, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami nie udało się wyłonić zwycięzcy, a cały pojedynek zakończył się wynikiem 0:0.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Stomil Olsztyn:
Bramki: Żwir (77.)
Kartki: Klepczarek - żółta
Skład: Leszczyński - Ziemann, Klepczarek, Wełnicki, Ratajczak - Kun, Piotrowski, Jegliński, Lech (62. Wojowski), Nishi - Szewczyk (62. Żwir)

Olimpia Grudziądz:
Bramki: Banasiak (13.), Michalik (48., 67.)
Kartki: Klemenz - żółta
Skład: Wrąbel - Ciechanowski, Klemenz, Kasperkiewicz, Woźniak - Kaczmarek (83. Jasiński), Kurowski, Smoliński, Feruga, Banasiak (86. Kłus) - Michalik (78. Warchoł)

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni przeciwnicy. 28 maja na drodze gospodarzy stanie Drutex Bytovia Bytów. Dalej ich rywalem będą Wigry Suwałki. Olimpia Grudziądz 28 maja stanie w szranki z drużyną GKS K. Kolejnym przeciwnikiem będzie Znicz.