Chojniczanka Chojnice - Drutex Bytovia Bytów. Bramki. Składy. Kartki. I liga - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna Chojniczanka Chojnice zremisowała 1:1 z zespołem Drutex Bytovia Bytów w ramach 32. kolejki I ligi. Dla gospodarzy bramkę strzelił Rybski. Jedyna bramka dla gości padła po samobójczym trafieniu, którego autorem był Lisowski.

W ramach 32. kolejki I ligi stanęły naprzeciwko siebie Chojniczanka Chojnice i Drutex Bytovia Bytów. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze prowadzili do przerwy, ale w drugiej odsłonie ich rywalom udało się wyrównać. Gospodarze pewnie liczyli w tym meczu na więcej, ponieważ w poprzednim starciu między tymi drużynami to oni okazali się lepsi i wygrali 1:0.

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Chojniczanka Chojnice:
Bramki: Rybski (18.)
Kartki: Podgórski, Mikołajczak, Biernat - żółta
Skład: Gostomski - Lisowski, Biernat, Kieruzel, Pietruszka - Podgórski (86. Gierszewski), Zawistowski, Grzelak, Rybski (80. Przybyła), Niedziela (60. Kosakiewicz) - Mikołajczak

Drutex Bytovia Bytów:
Bramki: Lisowski (76. - sam.)
Kartki: Surdykowski, Wróbel - żółta
Skład: Bieszczad - Bielak (59. Kamiński), Gonzalez, Wróbel, Wilczyński - Wolski, Rzuchowski, Monterde (46. Wilk), Wacławczyk, Klichowicz (81. Bąk) - Surdykowski

Przyszłe spotkania:

Na obie drużyny czekają już kolejni rywale. Chojniczanka Chojnice 28 maja stanie w szranki z drużyną Wigry Suwałki. Późniejszym przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów. 28 maja na drodze gości stanie Stomil Olsztyn. Później czeka na nich GKS K.