KSW 39. Stadion Narodowy w Warszawie. Jakie walki? Kiedy gala KSW 39?

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się w sobotę 27 maja - transmisja od godziny 19:00. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Transmisję z tego wydarzenia można obejrzeć w systemie PPV do wykupienia na stronie kswtv.com. Stream online na platformie ipla.tv.

Gala KSW 39: Colosseum 27 maja na PGE Narodowym będzie największą galą w historii europejskiego MMA, jeśli chodzi o liczbę widzów na trybunach.

 

Na hitowy event w największej arenie sportowej w Polsce sprzedało się ponad 50 tys. biletów! Tym samym KSW 39 Colosseum pobiło poprzednią rekordową europejską galę, która odbyła się w styczniu 2015 roku w skonfigurowanym na 30-tysięcy widzów stadionie Tele2 Arena w Sztokholmie w Szwecji.

O KSW Colosseum

W walce wieczoru KSW 39 po raz pierwszy historii na przeciwko siebie stanie dwóch aktualnych mistrz KSW: czempion kategorii średniej Mamed Chalidow (32-4-2, 12 KO, 17 Sub) oraz posiadacz tytułu w wadze półśredniej Borys Mańkowski (19-5-1, 3 KO, 7 Sub)

Na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą też inne czołowe nazwiska organizacji KSW, m.in. najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 4 KO, 2 Sub) oraz mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub), który zmierzy się z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 Sub).

Swoich tytułów bronić będą też trzej pozostali posiadacze pasów KSW: półciężki Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 2 Sub) w starciu z niebezpiecznym Marcinem Wójcikiem (10-4, 3 KO 5 Sub), piórkowy Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 Sub) w pojedynku z parterowym asem Kleberem Koike Erbstem (21-4-1, 2 KO, 18 Sub) oraz najlepszy lekki w Polsce Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) w walce z Normanem Parke.

W warszawie do KSW powróci legenda MMA w Polsce Łukasz "Juras" Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 Sub) oraz zadebiutuje medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski.

Karta walk

Popek - Robert Burneika
Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
Mamed Chalidow - Borys Mańkowski
Michał Andryszak - Michał Kita
Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
Łukasz Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
Ariane Lipski - Diana Belbita
Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
Mateusz Gamrot - Norman Parke
Damian Janikowski - Julio Gallegos

Bilety

Bilety na galę KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie dostępne są na stronie ebilet.pl i kosztują od 25-120 zł.

Transmisja TV

Galę KSW 39 obejrzeć można w systemie PPV. Dostęp wykupić można na stronie kswtv.com lub na platformie ipla.tv. Start transmisji 27 maja o godzinie 19:00.

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.