Lazio - Inter. Bramki. Składy. Kartki. Serie A - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna Inter pokonała 3:1 zespół Lazio w ramach 37. kolejki Serie A. Dla gospodarzy bramkę strzelił Keita. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Andreolli i Eder. Do tego goście mogli się cieszyć z bramki samobójczej rywali, którą strzelił Hoedt.

W ramach 37. kolejki Serie A zmierzyły się ze sobą Lazio i Inter. Goście odnieśli zwycięstwo 3:1. Wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą i podwyższyli rezultat po zmianie stron. To zwycięstwo pozwoliło im przerwać serię 8 meczów bez wygranej w tych rozgrywkach. Dla zespołu Lazio było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:3. Czy następnym razem uda im się wygrać?

Najważniejsze zdarzenia i składy:

Lazio:

Bramki: Keita (18. - karny)
Kartki: Hoedt, Keita, Lulić, Lombardi - żółta; Keita, Lulić - czerwona (za drugą żółtą)
Skład: Vargić - Walace, de Vrij (59. Basta), Hoedt - Anderson (78. Crecco), Milinković-Savić, Biglia, Alberto (67. Lombardi), Lulić - Keita, Immobile

Inter:

Bramki: Andreolli (31.), Hoedt (37. - sam.), Eder (73.)
Kartki: Murillo, Eder - żółta
Skład: Handanović - D'Ambrosio, Murillo (23. Santon), Andreolli, Nagatomo - Gagliardini, Medel (86. Banega) - Candreva, Brozović, Perisić - Eder (81. Pinamonti)

Przyszłe spotkania:

Zainteresowani formą obu drużyn na pewno byli ich przyszli rywale. Lazio następny mecz zagra 28 maja, a przeciwnikiem będzie Crotone. Następnym rywalem zespołu Inter będzie Udinese. Mecz odbędzie się 28 maja.