Burnley - West Ham. Bramki. Składy. Kartki. Premier League - 21 maja. Podsumowanie

Drużyna West Ham pokonała 2:1 zespół Burnley w ramach 38. kolejki Premier League. Dla gospodarzy bramkę strzelił Vokes. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Feghouli i Ayew.

W ramach 38. kolejki Premier League zmierzyły się ze sobą Burnley i West Ham. Goście zwyciężyli 2:1. Do przerwy utrzymywał się remis i udało im się rozstrzygnąć starcie dopiero w drugiej połowie. Dla zespołu Burnley było to kolejne starcie, w którym nie dali rady temu rywalowi. Poprzednio przegrali 0:1. Czy następnym razem uda im się wygrać?